بازهم استاندار...

دریکی از پستهای قبلی « قحط الرجال دراستان گیلان » ازآقای استاندار محترم بعنوان رزمنده ای خوب یادکردیم وقضاوت درمورد توان مدیریت اجرایی ایشان را به آینده موکول کردیم.

دراین مدتی که ایشان درمقام استاندار گیلان انجام وظیفه نموده اند کار وحرکت خاص وتاثیر گذاری را شاهد نبودیم،تا اینکه درنشست مشترک هیئت دولت ،استانداران وتعدادی ازمسئولین اجرایی استانها درحضور رئیس جمهور بیاناتی را افاضه فرمودند که برای همیشه درتاریخ ثبت شد.

« قبلا دنیا ایران را با کوروش کبیر می شناخت ولی الان با محمود کبیر می شناسد»

 اینکه استاندار محترم با چه پشتوانه ای این جمله رابیان فرمودند،چند فرض وجود دارد:

1-     وحی،الهام واشراق،کشف شهود،منطق وروش علمی

2-     باورغلط  وانحراف

3-     تملق

باتوجه به اینکه درهای وحی سالهاست بسته شده پس نمی توان فرض کرد که به آقای استاندار وحی شده است .ممکن است گفته شود به ایشان الهام شده است، تا جایی که ایشان را می شناسیم وازگذشته ایشان باخبریم،درمقامی نیستند که به ایشان الهام شود،اهل اشراق وتفکر شهودی هم نیستند،صحبتهای ایشان پشتوانه منطقی وعلمی هم نداشته وندارد ،لذا کلیه موارد فوق منتفی است.

چنانچه باورغلط وانحراف باشد جای بسی تاسف وتامل دارد که دراین صورت باید ریشه آن را درگذشته ای طولانی به بلندای دوران زندگی آقای استاندار جستجو کرد! ودرآموزه های دینی وغیر دینی ایشان.

تملق،آفتی که چند ده سال است دراین مملکت ریشه تمامی ارزشها وصفات نیک را نشانه رفته است.اصولا تملق کار انسانهای سست عنصرو ضعیف النفس است،آنانکه برای رفع نیازی همه حیثیت و شرافت انسانی خود را قربانی می کنند و برای رسیدن به منزلتی بر روی همه ارزشهای پاک انسانی پاگذاشته وبدون تفکر به اثرات مخرب این کارمرتکب آن می شوند.ازآقای استاندار بعید است متملق باشند با توجه به گذشته ایشان که زمانی رودرور درمقابل دشمنان این مملکت جانفشانی کرده اند!.

/ 20 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سلیمی

سلام عيدسعيدفطر برشمامبارك باشد.آرزومندمبه پاسداشت اين عيد وماه پربركت رمضان به تمام خواست هاي خوبتان برسيد شادي دائم شماآرزوي قلبي من است دوست كوچك شما سليمي

خانعلی زاده

در چنین نیک روزی چه نیک است نیکان را به نیکی شاد باش گفتن عید سعید فطر بر شما و خانواده محترمتان گرامی باد [گل]

نیلوئی

سلام دوست عزیز جالب بود . ولی این چیزها اثرات آن نوع انتخابات هست که امثالی مثل بنده خدا عباسی پرورش و دوپینگ می شوند و به مردم قالب می گردند -نظارت نمایندگان مردم براستاندار و دولت کجاست ؟. در همین زمینه با مطلب جدیدی بروزم . شما را به مطالعه و نظر دعوت میکنم

saba

سلام اشکوری عزیز با پست(انتخابات مجلس شورای اسلامی 1390) در خدمت شما هستم. راه خروج اشکور از فلاکت هم اندیشی است.

دانش و بصیرت

سلام خسته نباشید آشنای قدیمی با یه مطلب در باره جمعه و انتظار بروزم.گل

سلیمی

سلام خوشحالم كه هستيد وقلم ميزنيد.بايه پست تازه بگذار تا كه گريه كنم .....باز هم از غمنامه روستاهاي محروم مان باشماهستم خوشحال ميشم زيارت تان كنم شادي دائم شماآرزوي قلبي من است دوست كوچك شما سليمي [گل]

تقی غلامی

سلام ضمن آرزوی موفقیت با مطلب برداشت فندق دراشكورات رودسر(فندق چيني ) به روز هستم . از جنابعالی برای مطالعه و اظهار نظر دعوت می گردد. با تشکر و احترام

مهرداد

بعضی وقتها دلتون یه چیز میگه و عقلتون یه چیز دیگه اما جفتشون غلط زیادی میکنن،شما به ولایت فقیه گوش کنین!

مهرداد

گردان پشت ميدون مين رسيده و زمين گير شده بود. چند نفر رفتند معبر باز كنند. او هم رفت، 15 ساله بود. چند قدم كه رفت، برگشت. يعني ترسيده؟! خب! ترس هم داشت! او اما، پوتين هايش را به يكي از بچه ها داد و گفت؛ تازه از گردان گرفتم، حيفه! بيت الماله!... پابرهنه رفت!... راستي 3هزار ميليارد تومن چندتا پوتين ميشه؟!»

بابایی وگولخانی

باسلام دوست عزیز خسته نباشید